Integrace obchodních partnerů a aplikací pro firmy všech velikostí

Rychlejší spojení s partnery a dodavateli díky EDI a WebEDI a správě dokumentů

SEEBURGER nabízí komplexní obchodní integrační platformu (BIS), která slouží jako centrální platforma pro distribuci dat pro všechny podnikové procesy s obchodními partnery. Toto řešení podporuje všechny komunikační kanály, včetně EDI, papíru, faxu nebo webu. Převádí data do požadovaných formátů, řídí procesy v souladu s konfigurovatelnými pravidly, propojuje všechny rozšířené ERP systémy a monitoruje veškeré procesy.

SEEBURGER navíc poskytuje možnost snadno sledovat workflows, které jsou založené na osvědčených postupech manipulace s objednávkami pro uživatele systému SAP. U výrobních podniků a poskytovatelů energie jsou poskytována specializovaná řešení pro  SAP monitoring. Platforma BIS může být použita i pro bezpečný a monitorovaný převod všech typů nestrukturovaných a citlivých údajů, vždy s ohledem na best practices a bezpečnost.

Díky komplexnímu přístupu, který zahrnuje návrh, poradenství a implementaci našich softwarových řešení, mohou naši zákazníci velmi rychle dosáhnout plné automatizace obchodních procesů u všech svých obchodních partnerů, velkých i malých. 

To vše umožňuje našim zákazníkům, aby si snížili náklady tím, že eliminují ruční práci a zajistí tak bezchybnost údajů a procesů, procesy se stanou rychlejší, přehlednější a transparentnější. 

EDI formou managed service nebo cloud služby

SEEBURGER řešení lze provozovat lokálně v prostředí zákazníka nebo v rámci tvz. managed service nebo jako cloud službu v datových centrech SEEBURGER v Karlsruhe v Německu. Standardně dostupné jsou také hybridní modely (např. vzdálená správa serverů umístěných u zákazníka).

Case Studies

@

Contact us

Please fill in all fields to send us a message

Please fill in
Your message has been delivered