Kariéra u společnosti SEEBURGER

Kariéra u společnosti SEEBURGER – víc než jen práce

  • SEEBURGER umožňuje zaměstnancům využít své nápady, kreativitu a odborné znalosti.
  • Důvěra a respekt jsou klíčové pojmy v našem pracovním prostředí.
  • Naše flexibilní organizační struktura, plochá hierarchie a otevřená komunikace nabízejí rozmanité a zajímavé pracovní příležitosti.

SEEBURGER zaměstnanci se řídí následujícím principem:

 

 

Otevřete a podívejte se

Kliknete zde a otevřením dokumentu se podívejte na následující.

Možnost realizovat svůj potenciál

Ve společnosti SEEBURGER budete mít prostor dělat práci svou vlastní cestou. Váš výkon a přínos je to, co se počítá. Díky našemu modelu pro rozvoj kariéry a politiky podpory zevnitř, není nic nemožné - lidé se dopracovali z konzultanta na viceprezidenta za pouhých tří a půl let. Jistě chcete, aby se to stalo i Vaší součástí! 

Mezinárodní zkušenosti u společnosti SEEBURGER

Naši zaměstnanci také dostávají příležitost, aby získali zkušenosti v zahraničí. Máme vždy spoustu německých zaměstnanců, kteří pracují v našich dceřiných společnostech v jiných zemích. Můžete tak trávit čas v našich rakouských, švýcarských, britských nebo amerických kancelářích v návaznosti na Vaše preference a potřeby. Pokud ale v nejbližší době nechcete strávit několik let v zahraničí, můžete využít šance objevovat velmi pestrou škálu zemí a kultur, zatímco pracuje jako poradce pro jednotlivé projekty.

Oslavy u společnosti SEEBURGER

Dvakrát ročně pořádáme firemní večírek, na který zveme naše lidi z celého Německa a Evropy, aby se připojili k oslavám v Brettenu. 

           

Nápoje jsou na nás

Na každém patře, ve všech našich kancelářích jsou k dispozici kuchyňky, kde si zaměstnanci mohou zdarma udělat kávu, cappuccino, horkou čokoládu a vzít si minerální vodu atd.

@

Contact us

Please fill in all fields to send us a message

Please fill in
Your message has been delivered