Vše-v-jednom centrální platforma pro veškeré integrační úlohy

Více než 10,000 spokojených zákazníků z celého světa spoléhá na řešení od společnosti SEEBURGER

» SEEBURGER Business Integration Suite

SEEBURGER – Everything from One Source

S naším uceleným přístupem, zahrnující poradenství, návrh a realizaci, dosáhnou naši zákazníci úplné automatizace podnikových procesů a úplné integrace obchodních partnerů ve velmi krátké době.

Maximální Výhody

Naši zákazníci zjistí, že lze dosáhnout až 60 procent úspor odstraněním manuálních kroků při zpracování obchodních dokumentů a získat lepší přesnost dat a efektivnější a rychlejší procesy, a k tomu navíc získat transparentnost a sledovatelnost obchodních procesů.

Hodnocení analytiků

Řešení SEEBURGER jsou průběžně hodnoceny předními IT analytiky, jako je Gartner, Forrester a Ovum. S ohledem na své technologie, SEEBURGER přijímá vysokého hodnocení a je klasifikován jako vizionář ve svémoboru.

Stojíme za:

 • Inovativní a zákaznicky orientovanou produktovou strategií
 • Vše z jedné ruky, žádné skládané řešení a software třetích stran
 • Řešení pro společnosti všech odvětví a velikostí, postavené na univerzální technologické základně
 • Přes 25 let zkušenosti v oblasti integrace: nezávisolost na ERP znamená udržitelnou ochranu investic do budoucna
 • S vice než 10,000 zákazníky a přes 600 zamestnanci drží SEEBURGER vedoucí postavení na trhu B2B integračních řešení

Centrální platforma pro veškeré integrační úlohy (B2B, EDI, EAI, MFT, ETL, ESB) – Business Integration Suite

V každé společnosti existují požadavky na bezpečně přenosy dat, které jsou využívány v souvislosti s obchodímy procesy ve strukturované formě (EDI) nebo nestrukturované formě:

 • Zabezpečení poptávek a nabídek a jejich bezpečný přenos k zákazníkům a dodavatelům
 • Sdílení důvěrných dat, např. Marketingové kampaně, ceníky, konstrukční data, smlouy
 • Přenos strojových a operativních dat jako jsou logy, protokoly
 • Koordinace a sledování software updates
 • Datové a databázové synchronizace, cloud, webshopy a jiné aplikace
 • Ochrana dúvěrných dokumentů a osobních údajů
CZ Suite Allgemein Offers and contracts Marketing materials Cloud-Integration Integration Cax data Integration into ERP-/Legacysystems Processes & Tools Software-Updates Extensive Log- and data protocols Strategy papers Personal data Confidental data EDI with business partners Business Integration Suite BIG Data Machine and operating data,

Různé možnosti: SEEBURGER řešení mohou být instalovány u zákazníka nebo provozované on-demand jako soukromé nebo sdílené cloud řešení. SEEBURGER datová centra jsou certifikovány ISO 27001. Hybridní varianty jsou také k dispozici.


SEEBURGER »Business Integration Suite« vám nabízí centrální datovou platformu pro bezpečný a spolehlivý přenos dat a schopnost automaticky integrovat všechny obchodní procesy s externími obchodními partnery a interními aplikacemi.

Business Integration Suite podporuje všechny informační kanály s obchodními partnery, jako je EDI, papír, fax a web. Suite konvertuje data do požadovaných struktur, řídí procesy dle konfigurovatelných pravidel a postupů, které mají být provedeny, obsahuje rozhranní do všech renomovaných ERP systémů a databází. Důvěrné a citlivé informace všech typů se přenáší bezpečně a sledovatelně.

 • Nejlepší a nejkomplexnější B2B integrace pro uživatele SAP
 • bezpečný přenos souborů pro ochranu citlivých dat
 • Průmyslové B2B řešení / EAI
 • End-to-End monitorování, sledování zpráv

Na základě dlouholetých zkušeností poskytuje SEEBURGER řešení na míru, dodržujících požadavky a zvláštnosti každého odvětví. Tato platforma je navržena tak, aby byla škálovatelná, vyhovovala měnícím se požadavkům na objem dat a rostoucím požadavkům na integraci pomocí předem nakonfigurovaných řešeních. Kromě toho jsou k dispozici předkonfigurovaná mapování, procesní workflows a kmenová data obchodních partnerů různých odvětví.

Řešení pro společnosti všech velikostí


Světová nejlepší integrace procesů do SAP ®

Nabízíme nejlepší a nejkomplexnější integraci ''SAP-non-SAP''. Nabízíme “best practices” workflows, včetně vypořádání order-to-cash a purchase-to-pay s mobilní integrací pro uživatele SAP. Naše SAP Workflow zjednodušuje a urychluje tvorbu i těch nejsložitějších SAP procesů.


SEEBURGER Console zajišťuje transparentnost v systému SAP se zpracování zpráv a sleduje propustnost a monitorujeveškeré kroky procesu.

Naším cílem je nabídnout řešení, která jsou snadno udržovatelné a doplňují funkce systémů SAP.


SEEBURGER & SAP ® silné partnerství přesahující 15 let
Od dob SAP R/2, SEEBURGER poskytuje komplexní integrační řešení pro firmy se systémem SAP. Dnes je SEEBURGER jediným poskytovatelem řešení s kompletní nabídkou na řešení B2B požadavků pro uživatele SAP – od SME podniků až po mezinárodní korporace.

SEEBURGER získala první certifikaci SAP na své produkty v roce 1995. K dnešnímu dni máme více než 50 individuálních certifikací SAP, od klasické certifikace EDI až po technicky náročné certifikace prostředí NetWeaver. Jako jeden z mála exkluzivních partnerů, jejichž produkty jsou uváděny na trh společností SAP na celém světě, jsme získali nejvyšší ocenění premiových partnerů.

                     My Cloud a la Carte – ISO certifikovaná datová centra v Německu

Všechny požadavky na integrace mohou být realizovány prostřednictvím SEEBURGER cloudových služeb. Naši zákazníci mají možnost vybrat si z různých možností, jako jsou sdílené cloudové služby,  privátní cloud služby a různé SLA. Nabízíme našim zákazníkům spolehlivý 24/7 provoz řešení našimi zkušenými integračními specialisty. Náš tým odborníků může rychle realizovat nové požadavky (například připojení nových partnerů), jakož i zajistit maximální bezpečnost vašich dat v našich německých datových centrech dle ISO certifikaci s možnosti obnovení po havárii pomocí našich záložních datových center. Vaše data jsou zpracována a zajištěna v souladu s přísným německým a evropským právem.

@

Contact us

Please fill in all fields to send us a message

Please fill in
Your message has been delivered