Nejlepší & nejobsáhlejší EDI/B2B/EAI řešení pro SAP

Modelování, řízení a kontrola nad všemi procesy v SAP

Made in Germany

» více

SEEBURGER obchodní integrační platforma - Business Integration Suite

Řešení integrace v budoucnosti: SEEBURGER obchodní integrační platforma

IT integrace: Jeden zdroj – kompletní kontrola

SEEBURGER je recept na úspěch pocházející z této myšlenky: "jeden zdroj - kompletní kontrola". SEEBURGER pomocí BIS poskytuje otevřenou platformu, kterou lze snadno integrovat do stávajících infrastruktur. Otevřená rozhraní platformy umoňují její doplnění nebo rozšíření o komponenty od jiných výrobců.

SEEBURGER "jedno-zdrojový " (single-source) přístup je založen na poznání, že společnosti podporují EDP, obchodně-kritické procesy vyžadují pevný základ a jsou integrovány tak, aby minimalizovaly jak operační rizika, tak i provozní náklady. SEEBURGER obchodní integrační platforma (BIS) je poskytována s perfektně sladěnými komponenty, které se stále rozvíjí.

SEEBURGER obchodní integrační platforma (BIS) je vhodná pro použití ve velkých mezinárodních společnostech, které se specializují na projekty zahrnující velký objem dat, ale také se hodí pro malé a středně velké podniky, kde se musí nakonfigurovat jako standardní řešení v konkrétních odvětví. Řešení je vysoce flexibilní a škálovatelné, nové komponenty se mohou kdykoli snadno přidat Tak jako Vaše firma a Vaše požadavky stále rostou, může SEEBURGER BIS růst s Vámi. 

@

Contact us

Please fill in all fields to send us a message

Please fill in
Your message has been delivered